РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000709634<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Матяшова Н. О. 
Фармакоекономічний аналіз лікарських препаратів, які впливають на структуру та мінералізацію кісток / Н. О. Матяшова, О. О. Герасимова // Клініч. фармація. - 2019. - 23, № 1. - С. 56-61. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Остеопороз (ОП) є найпоширенішим метаболічним захворюванням скелету і характеризується зниженням міцності кісток, що призводить до високого ризику переломів. Серйозність даного захворювання полягає в його тривалому безсимптомному перебігу, при цьому враженню піддається значна частина населення, особливо старших вікових груп. Мета дослідження - проведення фармакоекономічного аналізу із застосуванням бісфосфонатів у пацієнток із постменопаузальним ОП з використанням методу "витрати-ефективність". Розрахунок коефіцієнту "витрати - ефективність". Для розрахунків вартості фармакотерапії ОП були використані середньороздрібні ціни на ЛП за 2017 р., одержані за даними аналітичної системи "PharmXplorer" компанії "Моріон". Аналіз вартості лікування показав, що найдешевшим препаратом з групи алендронової кислоти був Алендон-70, Micro Labs, вартість лікування яким за три роки склала 1092 грн. З групи кислоти ібандронової найдешевшим препаратом була Ібандронова кислота-ВІСТА 150 мг, Mistral Capital Management, вартість лікування яким за три роки склала 11405,88 грн. Препарати на основі стронцію ранелату представлені на ринку України тільки одним виробником. Порівняння результатів лікування з ібандронатом та стронцію ранелатом показало, що ібандронат є домінантним методом, тому що цей метод більш ефективний (62,0 % проти 41,0 %), а показник "витрати - ефективність" менший, ніж у препарату стронцію ранелату (18396,58 грн проти 150602,56 грн). Висновки: одержані дані свідчать про те, що при менопаузальному остеопорозі призначення бісфосфонатів, зокрема ібандронату, є ефективним та економічно вигідним.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р418.11-52 + Р281.7/9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15836 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського