РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000709168<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Berezovsky S. 
3D models of switching patterns of switching plants on elements by Berezovsky = 3D моделі комутаційних патернів комутаційних фабрик на елементах Березовського / S. Berezovsky // Пр. Одес. політехн. ун-ту. - 2018. - Вип. 2. - С. 72-81. - Бібліогр.: 10 назв. - англ.

Особливість сучасних комутаційних структур, систем, мереж (КССМ) - двовимірна (2D) топологія, яка застосовується в багатьох комерційних системах. Традиційні КССМ відрізняються регулярністю, але статичні не відповідають швидкій динаміці розвитку сучасного IT-бізнесу, управління пристроями є розподіленим і занадто складним, або неефективним. Засоби побудови сучасних мереж є проприетарними, закритими для змін з боку власників мереж і наукової громадськості. Нова парадигма побудови КССМ - топологія, що програмно конфігурується, в якій рівень управління є відділеним від пристроїв передачі даних і реалізується програмно простіше і відповідно дешевше. Розглянуто перспективне інтелектуально-евристичне рішення створення єдиного універсального інструментарію для розв'язання проблеми синтезу нових 2D- і особливо, 3D-топологій КССМ у відомих просторах з використанням елементів когнітивної графіки - образного представлення інформації. Ввдено поняття "комутаційний паттерн": на фізичному рівні запатентований комутаційний елемент Березовського (КЕБ) та його умовне графічне позначення - графічна лінія другого порядку - еліпс. Побудова 3D-реконфігурованих і програмованих комутаційних структур, систем, мереж (ПКССМ) для паралельних структур інформаційних і телекомунікаційних систем передбачає пошук і розробку нових просторових архітектурно-топологічних рішень і нових 3D-умовно-графічних позначень (УГП), інтелектуальних евристичних фреймових моделей для утворюючих комутаційних елементів. 3D моделі надають досліднику змогу створити власний полізнаковий матеріал як інноваційну базу інтерактивно-графічних даних для формування надалі спеціальної візуальної бази знань і включити людину/розробника/оператора у процес розв'язання реальної наукової проблеми в діалоговому режимі. Запропонований підхід допоможе: створити середовище для автоматизації проектування і контролю; забезпечити видимість усього трафіку контролером і безпосередньо висувати певні вимоги до ПКССМ та запитувати інші функціонали для майбутніх додатків.


Індекс рубрикатора НБУВ: З264.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69121 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського