РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000709162<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Uminsky S. 
About effective use of wheels with intermittent work surface = До питання про ефективне використання кругів з переривчастою робочою поверхнею / S. Uminsky, O. Yakimov, L. Bovnegra, N. Klimenko, V. Balan // Пр. Одес. політехн. ун-ту. - 2018. - Вип. 2. - С. 19-27. - Бібліогр.: 13 назв. - англ.

Знизити теплонапружність процесу шліфування можна шляхом застосування кругів з переривчастою робочою поверхнею. За певного співвідношення довжин виступів і западин і у разі певної їх кількості у пружній системі верстата можуть виникнути коливання великої амплітуди, що призводять до погіршення геометричних характеристик якості поверхнього шару оброблюваної деталі і збільшення розмірного зносу переривчастого шліфувального круга. Недостатня вивченість причин виникнення резонансу за переривчастого шліфування (ПШ) стримує широке застосування цих кругів. Мета роботи - виявлення шляхів ефективного використання переривчастих кругів, за якого забезпечується безперервне самозагострення ріжучих зерен і їх своєчасне випадення зі зв'язки, з одночасним обмеженням розмірного зносу шліфувального інструменту. Встановлено, що стійка робота пружної системи плоскошліфувального верстата, безприпальна обробка й ефективне знімання оброблюваного матеріалу можуть бути забезпечені під час роботи переривчастими кругами з великою кількістю западин. Виявлено можливість забезпечення рівності знімань оброблюваного матеріалу і рівності лінійних зносів абразивних інструментів за суцільного та ПШ. Експериментально встановлено, що для запобігання появи припалів на оброблюваних поверхнях необхідно у разі збільшення поздовжньої подачі зменшувати глибину різання, або збільшувати число западин на переривчастому крузі. Розрахунково-експериментальним шляхом одержано криві рівних температур, що відокремлюють безприпальну зону від припальної. Встановлено, що зі збільшенням поперечної подачі під час ПШ область безприпальної обробки зміщується у бік збільшення кількості ріжучих виступів на робочій поверхні абразивного інструменту. Результати досліджень можуть бути використані під час проектування шліфувальних кругів з переривчастою робочою поверхнею і призначення параметрів режиму різання за ПШ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж637.3-6 + Ж637.3-563

Шифр НБУВ: Ж69121 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського