РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000708967<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Khalatur S. 
Business environment of Ukraine: theoretical concepts of innovative development = Бізнес-середовище України: теоретичні концепти інноваційного розвитку / S. Khalatur // Вісн. Київ. нац. торг.-екон. ун-ту. - 2019. - № 3. - С. 16-26. - Бібліогр.: 21 назв. - англ.

Становлення єдиного глобального ринку, формування динамічного конкурентного бізнес-середовища та прагнення досягти успіху в конкурентній боротьбі потребують дослідження теоретичних концептів інноваційного розвитку бізнес-середовища та фінансово-економічної системи національної економіки. Вирішення цієї проблеми тісно пов'язане з використанням потужних інформаційних технологій у поєднанні з концепцією інноваційного розвитку. Аналіз останніх досліджень і публікацій показав, що попри наявність окремих наукових доробок, залишається невирішеною важлива науково-практична проблема щодо оцінки бізнес-середовища України. Мета статті - ідентифікувати та обгрунтувати чинники можливого інноваційного розвитку бізнес-середовища та фінансово-економічної системи національної економіки України для виявлення перспектив участі в глобальному інноваційному процесі. У процесі дослідження використано методи: системний підхід; абстрактно-логічний; статистичного аналізу. Стаття присвячена оцінці можливостей інноваційного розвитку в Україні. В ній здійснено спробу ідентифікувати та обгрунтувати чинники можливого інноваційного розвитку бізнес-середовища та фінансово-економічної системи національної економіки України для виявлення перспектив участі у глобальному інноваційному процесі. Реалізація пропозицій матиме вплив на сферу оцінки ефективності бізнесу. Висновки: на відміну від існуючих публікацій, вперше окреслено ряд показників, різні методи та межі вимірювання продуктивності для оцінки інноваційних процесів. З управлінської точки зору, необхідне фокусування уваги та витрачання ресурсів під час усього інноваційного процесу. Стверджено, що поінформоване використання показників оцінки як орієнтирів для підвищення уваги керівників та виявлення проблем може допомогти керівництву сприяти ефективності інноваційних зусиль. Менеджери можуть порівнювати висновки цього дослідження зі своїми власними інноваційними практиками і, таким чином збагачувати базу знань. Інноваційний розвиток бізнес-середовища та фінансово-економічної системи національної економіки України потребує належного методологічного, техніко-технологічного та ресурсного забезпечення, інакше неможливо повною мірою використати потенціал національної економіки. По окремих, зазначених напрямках Україна знаходиться на достатньо високому рівні. Проте більшість елементів необхідно доводити до рівня економічно розвинених країн. Проведена робота створила основу для подальших досліджень у сфері вимірювання результативності інновацій та управління.


Індекс рубрикатора НБУВ: У(4УКР)0-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16143 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського