РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000706624<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Косогов О. М. 
Досвід застосування частин та підрозділів розвідки провідних країн світу у збройних конфліктах XXI століття / О. М. Косогов, В. В. Олексіюк, В. М. Гогулов // Наука і техніка Повітр. сил Збройн. сил України. - 2019. - № 2. - С. 171-175. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Трансформація традиційних військових форм і способів збройної боротьби в сучасних збройних конфліктах, стрімкий розвиток новітніх інформаційних технологій, поява нових зразків озброєння та військової техніки дали поштовх подальшому розвитку системи воєнної розвідки провідних країн світу. Розвідка виконує багатопланові функції і носить комплексний, інтегрований характер в рамках загальної системи національної безпеки держави. Характерною рисою розвідки у сучасних збройних конфліктах є те, що вона є невід'ємною складовою концепції мережоцентричної війни і носить упереджувальний характер у своїх діях. В певних умовах вона стає не тільки найважливішим видом бойового забезпечення, а й окремою формою ведення бойових дій. Події у збройних конфліктах початку XXI ст. показали значні особливості і певні проблеми в організації і веденні розвідки в ході бойових дій. Із продовженням протистояння на Сході України дослідження стосовно тенденцій розвитку воєнної розвідки та визначення вимог до неї є актуальними і важливими науковими завданням. Розглянуто особливості застосування частин та підрозділів розвідки провідних країн світу у збройних конфліктах в Сирії, Афганістані, Іраку та Лівії. Проведено аналіз завдань, які покладались на частини та підрозділи розвідки, визначені форми і способи їх застосування. На основі проведеного аналізу визначені основні тенденції розвитку (застосування) частин та підрозділів розвідки, які дають змогу сформувати вимоги до комплекту розвідки тактичного рівня Збройних сил України.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц69(5) + Ц69(6) + Ц69(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100320 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського