РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000705480<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Levitskaia A. 
Development of the potential of viticulture and wine tourism in ATU Gagauzia = Розвиток потенціалу виноградарства і винного туризму в АТО Гагаузія / A. Levitskaia // Екон. вісн. ун-ту /Переяслав-Хмельниц. держ. пед. ун-т ім. Г. Сковороди. - 2019. - Вип. 41. - С. 7-14. - Бібліогр.: 9 назв. - англ.

Виноробство в АТО Гагаузія - стратегічна галузь. Частка виноробства в загальному обсязі промислового виробництва АТО Гагаузія становить 60 відсотків. Виноробний потенціал представлений 16 виноробними підприємствами. Однак не всі вони готові приймати туристів і розвивати винний туризм. Мета роботи - виявлення спадщини винного туризму в АТО Гагаузія, з основним завданням, яке полягає в розробці стратегій розвитку потенціалу винного туризму і забезпеченні сталого регіонального розвитку. Виноградарство і винний туризм (енотуризм) в даний час є перспективним і вигідним напрямком для розвитку сільського туризму в сільській місцевості. Це включає в себе не тільки вивчення технологій вирощування винограду, виробництва вина, але також вивчення історії, культури і традицій регіону. Винний туризм, як частина сільського туризму, безпосередньо сприяє розвитку економіки регіону. Що стосується політики ЄС, розвиток енотуризма відіграє важливу роль в розвитку послуг виноробів і зростання зайнятості в сільській місцевості. Факторами, що сприяють розвитку винного туризму в АТО Гагаузія, є: особлива комбінація кліматичних і грунтових умов, що створює сприятливі умови для виноробства; висока галузева концентрація виробництва і широка асортиментна лінійка виноробної продукції; наявність потенціалу розвитку, пов'язаного з виноградарством і виноробним туризмом: сільського, екологічного, гастрономічного та етнографічного. Висновки: існують три основні стратегічні цілі розвитку потенціалу виноградарства і винного туризму в АТО Гагаузія: розвиток туристичних напрямків Гагаузії на базі діючих виноробних підприємств; формування мережі привабливості (готельний і ресторанний бізнес, музеї, народні промисли, концерти, театри) навколо "зон привабливості" - виноробних підприємств; сприяння формуванню та розвитку мережевої взаємодії основних гравців в сфері розвитку туризму.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4МОЛ)325.154.2 + У9(4МОЛ)441.358.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73720 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського