РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000703229<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Захарін С. В. 
Організаційно-економічні важелі активізації співробітництва Китайської Народної Республіки та України у сфері туризму, курортів та готельного господарства / С. В. Захарін, Лі Інін, Є. В. Смірнов // Екон. вісн. ун-ту/Переяслав-Хмельниц. держ. пед. ун-т ім. Г. Сковороди. - 2019. - Вип. 40. - С. 85-96. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

Мета дослідження - розробка концептуальних пропозицій, спрямованих на вдосконалення наявних та створення новітніх механізмів і важелів активізації співробітництва КНР та України у сфері туризму і курортів. На українському ринку туристичних послуг спостерігається збільшення кількості туристичних продуктів, що передбачають відвідування КНР. У процесі міжнародного співробітництва КНР у сфері туризму, курортів та ГГ слід приділити увагу активізації розвитку взаємних поїздок громадян у так званих "тематичних сегментах". Йдеться, зокрема, про діловий туризм, освітній туризм, шопінг-туризм тощо. Перспективним напрямом міжнародного співробітництва RYH та України у сфері туризму, курортів та UU є моніторинг та вивчення досвіду іншої сторони щодо стимулювання розвитку туризму, а також імплементація цього досвіду відповідно до норм міжнародного права та національного законодавства. Виділено кілька об'єктивних проблем, що гальмують повноцінну реалізацію потенціалу міжнародного співробітництва КНР та України у сфері туризму, курортів та ГГ. Результати проведеного дослідження можуть бути використані під час проведення міждержавних і міжурядових переговорів між представниками КНР та України з питань розширення співробітництва у сфері туризму, курортів та ГГ, а також під час формування державної політики стимулювання розвитку туристичної інфраструктури України (з урахуванням кращого світового досвіду). Висновки: доцільно створити механізм моніторингу міжнародного співробітництва КНР та України у сфері туризму, курортів та ГГ; слід ухвалити управлінське рішення про створення у КНР української торгово-економічної місії, одним із завдань якої є здійснення некомерційного маркетингу українських туристичних об'єктів серед китайської аудиторії; органи влади України (в першу чергу МЗС та Мінекономрозвитку) мають вивчити та запропонувати конкретні прагматичні рішення, спрямовані на приєднання української сторони до ініційованого КНР проекту "Один пояс - Один шлях", у тому в числі в частині залучення можливостей китайських партнерів (у першу чергу інвестицій та технологій) до створення нових і модернізації наявних об'єктів туристичної, курортної та готельної інфраструктури; доцільно проведення Саміту (конференції) з питань співробітництва між КНР та Україною у сфері туризму, курортів і ГГ, у тому числі з виставкою перспективних інвестиційних проектів; корисним буде подальше розширення співробітництва між КНР та Україною у науковій та освітній сферах; у порядок денної роботи підкомісії з питань торговельно-економічного співробітництва Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом КНР слід включити актуальні питання міжнародного співробітництва КНР та України у сфері туризму, курортів та ГГ; важливим напрямом активізації взаємних туристичних потоків є усунення візових обмежень; одним із напрямів активізації міжнародного співробітництва КНР та України є розвиток тематичних (спеціальних) видів туризму, у першу чергу освітнього туризму.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(5Кит)844.135.8 + У9(4Укр)844.135.8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73720 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського