РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000699900<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Роїк Т. А. 
Особливості структуроутворення і властивості композиційних антифрикційних матеріалів для поліграфічних машин на основі утилізованих відходів / Т. А. Роїк, Ю. Ю. Віцюк, О. І. Хмілярчук // Наук. вісті НТУУ "КПІ". - 2018. - № 5. - С. 50-57. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Мета дослідження - встановлення особливостей структуроутворення і їх впливу на властивості антифрикційних композиційних матеріалів (АКМ) на основі промислових ШВС 2Х6В8М2К7 з домішками ТМ CaF2, призначених для роботи у вузлах поліграфічних машин в умовах самозмащування за швидкостей обертання до 750 об/хв і навантажень до 8,0 МПа на повітрі. Розробка технологічних режимів регенерації промислових шліфувальних віджодів сталі (ШВС) 2Х6В8М2К7, визначення технологічних операцій виготовлення нових антифрикційних композитів, що включають змішування металевих порошків сталі з твердого мастила (ТМ), пресування і спікання композитів. Дослідження процесів структуроутворення і властивостей матеріалів виконувалось із застосуванням методів оптичної та електронної мікроскопії, стандартних методів визначення механічних властивостей і випробувань на тертя і знос. Визначено та обгрунтовано вплив розробленої технології виготовлення на формування структури, фізико-механічних і триботехнічних властивостей матеріалів на основі ШВС 2Х6В8М2К7 з домішками ТМ CaF2, наслідком чого є формування складного гетерогенного антифрикційного матеріалу з високими функціональними характеристиками. Висновки: обгрунтовано можливість керувати структурою і функціональними властивостями АКМ на основі відходів сталі 2Х6В8М2К7 з домішками ТМ CaF2 для деталей друкарської техніки технологічним способом, вибираючи для цього відповідну марку металевих шліфувальних відходів залежно від призначення деталі, кількісними варіаціями ТМ, а також можливість застосовувати раціональні технологічні режими виготовлення для одержання наперед заданої структури і прогнозованого рівня функціональних властивостей.


Індекс рубрикатора НБУВ: З391.5 + К728.1-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16492 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського