РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000698962<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Vince T. 
Design and realization of computer based oscilloscope using DSP = Розробка та впровадження комп'ютеризованого осцилографа на основі цифрового сигнального процесора / T. Vince, J. Bosko // Електромех. і енергозберігаючі системи. - 2018. - № 3. - С. 53-59. - Бібліогр.: 10 назв. - англ.

Мета роботи - розробка та впровадження бюджетного варіанту комп'ютеризованого осцилографа на основі цифрового сигнального процесора. Такий підхід дозволить студентам вивчати принципи проектування, розробки, програмування та роботи електронних пристроїв на основі сучасних мікропроцесорних компонентів. Наведено результати дослідження підходів щодо створення бюджетного прототипу комп'ютеризованого осцилографа з використанням сучасного обладнання і технологій. Пропонується один з варіантів розробки комп'ютеризованого осцилографа з використанням цифрового сигнального процесора. Описано повний процес розробки, починаючи з розрахунку вимірювальних кіл, проектування апаратного забезпечення, вибору та розрахунку силових перетворювальних елементів, розробки печатної плати, розробки модуля апаратного забезпечення, проектування та впровадження рішень щодо програмного забезпечення, калібрування осцилографа, та закінчуючи експериментальною перевіркою отриманих результатів. Описано процес створення функціонального осцилографа, який буде слугувати для вимірювання електричної напруги з використанням комп'ютера, що керується за допомогою плати розробника Nucleo. Спроектовано і розроблено програми керування, як для персонального комп'ютера, так і для плати Nucleo. Для створення програмного забезпечення персонального комп'ютера було обрано мову програмування C. Відповідно до створеного проекту, було створено печатну плату, установлено та під'єднано усі необхідні компоненти. Після тестування усього пристрою та відповідного калібрування, було доопрацьовано програмне забезпечення персонального комп'ютера з метою розширення його функціональних можливостей. У майбутньому планується проведення робіт з поліпшення точності роботи пристрою та додавання додаткових вимірювальних каналів напруги або додавання можливості вимірювання сигналу струму. Розроблений осцилограф може використовуватись як навчальне обладнання для студентів електромеханічних спеціальностей.


Індекс рубрикатора НБУВ: З221.043-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100119 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського