РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000696111<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Vlasenko K. 
Development of calculation schemes for the combined extrusion to predict the shape formation of axisymmetric parts with a flange / K. Vlasenko, N. Hrudkina, I. Reutova, O. Chumak // Вост.-Европ. журн. передовых технологий. - 2018. - № 3/1. - С. 51-59. - Бібліогр.: 18 назв. - англ.

Розроблено розрахункові схеми процесу комбінованого радіально-зворотного видавлювання деталей із фланцем. На базі енергетичного методу одержано формули для розрахунку наведеного тиску деформування та поетапного збільшення розмірів напівфабрикату. Актуальність дослідження грунтовано на забезпеченні спрощення оцінки використання даного процесу деформування для одержання деталей необхідної конфігурації. Крім того, підтверджено ефективність визначення межі використання одержаної розрахункової схеми для співвідношень <$E 2h sub 1 R sub 2 "/" (R sub 2 sup 2~-~R sub 1 sup 2 )~<<~1>. Проаналізовано номенклатуру виробів, що випускаються на підприємствах машино- та приладобудування і містить значну кількість порожнистих деталей із фланцями та відростками різної форми. Обгрунтовано, що використання комбінованих схем видавлювання у процесі виготовлення деталей типу "стакан з фланцем", у порівнянні з використанням простих схем деформування, підвищує технологічні можливості процесу. Це відбувається за рахунок зниження енергетичних витрат, скорочення кількості технологічних переходів, а також підвищення складності форми одержуваних деталей. Підтверджено недостатню вивченість технологій впровадження комбінованих схем видавлювання та брак відповідних технологічних рекомендацій. Визначено силовий режим видавлювання, що відповідає дійсності, та оцінка можливості керування витіканням металу в процесі деформування. Проведено дослідження процесу холодного комбінованого видавлювання порожнистих деталей із фланцем і запропоновано розрахункові схеми процесу. Здійснено моделювання процесу комбінованого видавлювання за допомогою використання експериментально-аналітичного методу та встановлено закономірності формоутворення деталей із фланцем від геометричних і технологічних параметрів. Одержано дані про поетапне формозмінення напівфабриката в процесі деформування. Підтверджено, що запропоновані моделі спрощують розробку технологічних рекомендацій щодо визначення силового режиму видавлювання та керування витіканням металу в процесі деформування.


Індекс рубрикатора НБУВ: К623.42

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24320 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського