РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000692295<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Беспалов А. 
Управлінські інновації, як важіль забезпечення стратегічного розвитку / А. Беспалов, С. Горбаченко // Наук. вісн./Одес. нац. екон. ун-т. - 2018. - № 1. - С. 59-70. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Розробка стратегії є важливим етапом для будь-якого підприємства, адже на її основі визначено галузь та ринки функціонування, принципи розподілу ресурсів, методи конкурентної боротьби, шляхи максимізації прибутку. Відтак й ефективність діяльності підприємства за сучасних умов обумовлюється, в першу чергу, обгрунтованим вибором стратегії розвитку та постійною її адаптацією до змін внутрішнього та зовнішнього середовища. Задля власної життєздатності стратегія підприємства повинна засновуватися не на положеннях екстенсивного розвитку, а на засадах інтенсивного, навіть, інноваційного розвитку, тобто орієнтуватися на створення якісно нових форм, продуктів, механізмів. Важливу роль при цьому належить інноваціям, зокрема управлінським. Ефективність управлінських інновацій відображається у зростанні прибутку підприємства, збільшенні частки ринку та конкурентоспроможності, удосконаленні виробничих та організаційних процесів, збільшенні значень бізнес-показників, зниженні витрат, поліпшенні якості продукції, зростанні рівня задоволення споживачів та персоналу. При цьому зміни умов зовнішнього середовища призводять до уточнень чи коригувань цілей та завдань підприємства, що, у свою чергу, є підставою для управлінських інновацій. Розглянуто теоретичні аспекти стратегії та стратегічного розвитку, сформульовано чинники стратегічного розвитку підприємств, зокрема впровадження інновацій, визначено проблеми та можливості реалізації управлінських інновацій на вітчизняних підприємствах.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72117 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського