РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000684608<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Дмитрів В. Т. 
Дослідження перехідних процесів роботи пневмоелектромагнітного пульсатора попарної дії / В. Т. Дмитрів, Ю. М. Лаврик // Техн. сервіс агропром., ліс. та трансп. комплексів. - 2018. - № 11. - С. 91-98. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Стосовно пневмоелектромагнітного пульсатора попарної дії проведено аналіз особливостей роботи, на основі чого встановлено основні конструкційні параметри, які впливають на формування змінного вакуумметричного тиску у вихідних патрубках пристрою. Для розглянутої схеми пневомелектромагнітного пульсатора побудовано розподіл сил, що виникають в під час роботи та наведено умови переходу пульсатора від стану, що забезпечує такт ссання доїльного апарата до стану, який забезпечує такт стиску. Проаналізовано системи диференціальних рівнянь, які описують динамічні процеси в пристрої з врахуванням рухомих елементів та характеристик повітря у відповідних камерах пульсатора. На основі наведених аналітичних залежностей встановлено міру впливу конструкційних та технологічних параметрів на тривалість різних фаз індикаторної діаграми, зокрема a та b. Виявлено, що для компенсації некоректної роботи доїльного апарата при зменшеному діаметрі каліброваного отвору необхідно збільшити значення діаметра перепускного отвору. Наведено індикаторні діаграми, отримані шляхом розв'язку систем рівнянь, які вказують на характер впливу конструкційних розмірів на часові характеристики доїльного апарату, обладнаного пневмоелектромагнітним пульсатором попарної дії. Також вони уможливлюють проведення аналізу відповідності доїльного апарата вимогам стандартів та визначення максимальних значень технологічних параметрів, зокрема частоти пульсацій і співвідношення тактів. Встановлено, що діаметр мембрани понад 60 мм не доцільно використовувати, оскільки значно зменшуються тривалість такту стиску при тому ж значенні частоти пульсацій, а зменшення нижче 20 мм призводить до виникнення швидко наростаючих фронтів та спадів індикаторної діаграми, що може призводити до некомфортного доїння корів.


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.92

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101210 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського