РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000683993<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Суслікова Л. В. 
Аналіз випадків невдалих спроб лікування трубно-перитонеальної безплідності методами допоміжних репродуктивних технологій / Л. В. Суслікова, А. В. Сербенюк // Сімейна медицина. - 2018. - № 2. - С. 16-21. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.

Наведено аналіз даних літератури та результати власних ретроспективних досліджень частоти випадків відставання розвитку ендометрія у жінок з невдалими спробами лікування безплідності трубно-перитонеального генезу за допомогою методів допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ). Виявлено клініко-анамнестичні фактори, що негативно впливають на стан ендометрія та асоціюються з ризиком невдалої спроби лікування. Мета дослідження - провести ретроспективний аналіз випадків невдалих спроб лікування трубно-перитонеальної безплідності з метою з'ясування частоти та ступеня відставання розвитку ендометрія у проліферативну фазу циклу у програмах ДРТ, а також клінічних та анамнестичних факторів, що негативно впливають на стан ендометрія. Проведено ретроспективний аналіз 838 спроб лікування безплідності трубно-перитонеального генезу за допомогою методів ДРТ. Критеріями відбору хворих у дослідження були: репродуктивний вік від 20 до 40 років; нормогонадотропність; відсутність або повна непрохідність наявних маткових труб; відсутність ендометріозу, гіперпролактинемії, цукрового діабету та інших ендокринних порушень; відсутність патології тіла матки; нормоспермія у чоловіка. В ембріологічному протоколі зазначено, що ембріони задовільної якості, кількість ембріонів - два і більше. У циклах лікування безплідності трубно-перитонеального генезу за допомогою методів ДРТ частота відставання розвитку ендометрія (різного ступеня вираженості) становить 1/3 випадків від загальної кількості проведених циклів. Гіпоплазія ендометрія, виявлена на 7-й день циклу стимуляції, зберігається протягом усієї проліферативної фази до введення лХГ у 100 % пацієнток. У хворих з вираженим відставанням розвитку ендометрія у порівнянні із жінками з нормальним і помірним відставанням, внутрішньоматкові маніпуляції та їх ускладнення за даними анамнезу зустрічаються достовірно частіше. Заключення: результати дослідження наочно демонструють необхідність аналізу ефективності застосування загальноприйнятих методик корекції відхилень у розвитку прегравідарного ендометрія у циклах лікування за допомогою методів допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ) та впливу різних ступенів відставання розвитку прегравідарного ендометрія на клінічні наслідки програм лікування за методами ДРТ безплідності трубно-перитонеального генезу та їх оптимізації.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р712.54-5 + Р716.11с

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22874 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського