РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000681053<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Пилипчук В. І. 
Інноваційні технології в поліпшенні вивчення теми "Синдроми гострого живота" студентами 6-го курсу медичного факультету / В. І. Пилипчук // Буков. мед. вісн.. - 2018. - 22, № 1. - С. 155-159. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Мета дослідження - пошук інноваційних технологій, з метою поліпшення якості навчання студентів 6-го курсу в засвоєнні теми "Синдроми гострого живота", знання якої сприяє якісній діагностиці і лікуванню гострих захворювань органів черевної порожнини. Матеріали одержано, а висновки сформовано на аналізі тимчасової, наскрізної програми з предмета "Хірургія" для 2 - 6-х курсів, розробленої опорною кафедрою хірургії № 4 НМУ ім. О. О. Богомольця, та методі розробки кафедри хірургії № 2 і кардіохірургії теми практичного заняття "Синдроми гострого живота". Узагальнено досвід кафедри хірургії № 2 та кардіохірургії ІФНМУ вивчення студентами 6-го курсу теми "Синдроми гострого живота"; впровадження і удосконалення інноваційних технологій за використання інтерактивних методів навчання на всіх етапах навчального процесу з вивчення теми, засвоєння якої передбачає шестигодинне заняття і проводиться, на першому етапі, у навчальній кімнаті, де викладач демонструє сучасні інноваційні технології: тест-системи по визначенню рівня знань, розв'язання ситуаційних кейс-системних завдань та мультимедійні презентації клініки, діагностики, визначення патогномонічних симптомів за гострих захворювань органів черевної порожнини. На другому етапі, у тренажерній залі, студенти відпрацьовують основні симптоми та маніпуляції на манекенах. А на третьому етапі, після демонстрації викладачем біля ліжка хворих з різною патологією органів живота, студенти засвоюють вміння обстеження та діагностики синдрому гострого живота, що відповідає певній нозологічній одиниці. На етапі визначення кінцевого рівня знань використовуються вирішення кейс-завдань, ігрові та неігрові методи модельованого навчання, а якість знань оцінюється поточним контролем. Висновки: інноваційні технології та інтерактивні методи навчання сприяють більш ефективній практичній підготовці під час вивчення теми "Синдроми гострого живота", демонструючи в 2,5 разу її результативність.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.465-32

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15712 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського