РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000679873<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Шкуратов Ю. Г. 
Українська місія на Місяць: цілі та корисне навантаження / Ю. Г. Шкуратов, О. О. Коноваленко, В. В. Захаренко, О. О. Станіславський, О. Ю. Баннікова, В. Г. Кайдаш, Д. Г. Станкевич, В. В. Корохін, Д. М. Ваврів, В. Г. Галушко, С. М. Єрін, І. М. Бубнов, П. Л. Токарський // Косм. наука і технологія. - 2018. - 24, № 1. - С. 3-30. - Бібліогр.: 126 назв. - укp.

Науково-технічний потенціал України у співпраці з іншими зацікавленими країнами надає змогу підготувати космічну місію з корисним навантаженням для дослідження Місяця. Розглянуто подробиці такої місії, яка складається з двох корисних частин: орбітальне дослідження з витягнутої орбіти з перицентром над північним полюсом (100 км над поверхнею) і апоцентром над південним полюсом (висота приблизно 3000 км); дослідження за допомогою посадкового модуля на зворотному боці Місяця поблизу південного полюса в околицях кратера Брауде. Посадковий модуль, що має у своєму складі п'ять дипольних антен, надає змогу виконати різноманітні радіоастрономічні спостереження від сотень кілогерц до 40 МГц. Панорамна камера посадкового модуля, яка буде обладнана колірними та поляризаційними фільтрами, забезпечить важливі спостереження горизонту з метою досліджень сяйва, викликаного ефектом електростатичної левітації місячного пилу. Для картування структурних і мінералогічних характеристик молодих поверхневих утворень запропоновано камеру HiRes, що працює у двох спектральних смугах. Триміліметровий радар у режимі бокового огляду надасть змогу картувати не тільки радіояскравість поверхні, що характеризує його шорсткість, але й поліпшити місячну топографічну модель.


Індекс рубрикатора НБУВ: О687 + В654.137-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14846 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського