РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000676454<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Вдовиченко Ю. П. 
Порушення та принципи діагностики сексуальної функції жінок у перименопаузальному віці / Ю. П. Вдовиченко, О. Ю. Гурженко // Здоровье мужчины. - 2017. - № 4. - С. 84-94. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.

Висвітлено питання порушення та принципи діагностики сексуальної функції жінок у перименопаузальному віці. Мета дослідження - аналіз структури сексуальних розладів у жінок у період перименопаузи, розроблення методологічних підходів до ранньої діагностики сексуальних дисфункцій. У дослідженні взяли участь 34 жінки зі статевими розладами у період перименопаузи. Вік хворих варіював від 45 до 66 років. Середній вік пацієнток - 56,3 +- 0,3 року, при цьому переважали жінки віком 50 - 59 років - 28 (82,4 %). Для вивчення особливостей перебігу сексуальних дисфункцій у жінок перименопаузального віку було призначено комплекс клініко-лабораторних та параклінічних методів дослідження. Під час вивчення вікових особливостей жінок перименопаузального віку та впливу на стан їх сексуального здоров'я соматичних та психосоматичних порушень, було виділено певні особливості діагностики даної патології для призначення відповідної терапії. Заключення: визначено основні особливості сексуальних дисфункцій у жінок перименопаузального віку: частота сексуальних дисфункцій становить 76,5 %. У спектрі сексуальних розладів переважали поєднані дисфункції: 85,3 % - порушення любрикації, 47,1 % - порушення бажання, 44,1 % - порушення збудження, 50,0 % - первинна та 55,9 % - вторинна аноргазмія, 70,6 % диспаревнія. Встановлено, що серед жінок з тривалістю менопаузи понад 2 роки 76,5 % залишались сексуально активними, а 85,3 % жінок у період перименопаузи вважають сексуальну активність одним з складових факторів якості життя. У жінок перименопаузального віку визначено зміни гормонального гомеостазу, такі, як гіпоестрогенія та гіпотестостеронемія, що є однією з передумов формування спектра сексуальних дисфункцій.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р705.1 + Р712.59

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24369 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського