РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000673172<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Іванишина Г. С. 
Аналіз світового ринку дорогоцінних металів / Г. С. Іванишина // Екон. вісн. ун-ту/Переяслав-Хмельниц. держ. пед. ун-т ім. Г. Сковороди. - 2017. - Вип. 35/1. - С. 205-213. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Досліджено теоретичні, методичні та організаційні засади розвитку світового ринку дорогоцінних металів (ДМ). Мета дослідження - аналіз сучасного стану світового ринку ДМ. Застосовано методи: системний аналіз; порівняльний метод; метод логічного узагальнення; графічний і табличний методи; метод систематизації. Визначено основні аспекти розвитку світового ринку ДМ на сучасному етапі; досліджено динаміку та принципи ціноутворення ДМ, які можуть використати потенційні інвестори у своїй діяльності, а також науковці, які досліджують дану проблематику, та викладачі вищих навчальних закладів під час підготовки до практичних навчальних курсів, лекцій із питань ціноутворення та динаміки розвитку світового ринку ДМ. З'ясовано, що зберігається тенденція зростання цін на золото та паладій, водночас срібло і платина подешевшали у порівнянні з 2016 р.; механізм ціноутворення ДМ - багатофакторний процес; ДМ є індикаторами загального стану світової економіки: золото - найпопулярніше серед інвесторів; ціна на платину відображає реальні фінансово-економічні процеси; ціни на срібло та паладій є нееластичними і залежать від потреб різних галузей промисловості; золото - найбільш ліквідний фінансовий актив; у структурі золотовалютних резервів країн світу зберігають лідерські позиції десять країн, більшість із них демонструють стабільні показники, водночас істотний приріст золотих запасів спостерігається в Росії та Китаї, незначне їх скорочення - у Німеччині.


Індекс рубрикатора НБУВ: У542.152.38

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73720 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського