РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000669459<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Марушко Т. В. 
Лікування анемії у дітей перших п'яти років життя у відповідності з рекомендаціями уніфікованого клінічного протоколу первинної медичної допомоги "Інтегроване ведення хвороб дитячого віку" (методичні матеріали щодо підготовки до семінарських та практичних занять) / Т. В. Марушко, В. В. Корнєва, Н. П. Глядєлова, В. Г. Козачук, О. Б. Герман // Зб. наук. пр. співробітників НМАПО ім. П. Л. Шупика. - 2017. - Вип. 27. - С. 89-98. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Інтегроване ведення хвороб дитячого віку має стати національною стратегією надання амбулаторної допомоги дітям від 0 до 5 років життя. Мета роботи - аналіз кроків імплементації уніфікованого клінічного протоколу первинної медичної допомоги "Інтегроване ведення хвороб дитячого віку" та відповідної адаптованої настанови у практичну діяльність сімейних лікарів і педіатрів стосовно особливостей феротерапї у дітей перших п'яти років життя. Проаналізовано навчально-методичні матеріали щодо підготовки до семінарських та практичних занять на циклах інтернатури, спеціалізації, передатестаційних циклах для лікарів за фахом "Загальна практика - сімейна медицина" за темами: "Анемії у дітей". У практичній діяльності сімейних лікарів та педіатрів найважливішим фактором корекції залізодефіциту у дітей першого року життя є збалансоване харчування, в першу чергу - грудне вигодовування. Відповідно протоколу інтегрованого ведення хвороб дитячого віку, дітям перших п'яти років життя із залізодефіцитними станами призначаються препарати заліза (III) для перорального застосування: комплекс заліза гідроксиду з полімальтозою.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.411.033.2-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70307 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського