РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000669416<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Кулик В. В. 
Багатобюджетна матриця фінансових потоків як інструмент дослідження та регулювання процесів відтворення національної економіки / В. В. Кулик // Проблеми економіки. - 2017. - № 3. - С. 55-64. - Бібліогр.: 28 назв. - укp.

Розглянуто систему взаємопов'язаних бюджетів інституційних секторів для комплексного дослідження процесів формування їх доходів і доходів національної економіки в межах співвідношень "додана вартість секторів - заощадження секторів". Це надає змогу системно поліпшувати фінансово-економічний стан інституційних секторів і засобами фіскальної політики стимулювати виробництво кінцевого продукту в секторах і галузях економіки. Основне призначення пропонованої балансової моделі - дослідження особливостей поточної економічної рівноваги та підтримка якісних параметрів відтворення національної економіки і її інституційних секторів шляхом опосередкованого впливу на систему товарних і фінансових потоків і потоків капіталів, й таким чином формування бажаних макроекономічних пропорцій утворюваних валових і чистих доходів. Порівняння реального та номінального ВВП, структури ВВП і ЧВП, умов зовнішньоекономічної рівноваги, інших параметрів економічної динаміки надає змогу регулювати процесами відтворення національної економіки узгодити із поточною стадією економічного циклу, а отже, виявити й актуалізувати наявні потенціали або забезпечити умови для їх формування. Для подальших спеціалізованих досліджень цю модель можна агрегувати або дезагрегувати. Основою для формування системи балансів стали методології та стандарти національного рахівництва, відкриті дані з національних рахунків України.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)260 + У9(4УКР)0-967

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100602 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського