РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000666903<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Vince T. 
Remote laboratories evolution = Розвиток лабораторій для дистанційного навчання / T. Vince, R. Balvircak // Електромех. і енергозберігаючі системи. - 2015. - Вип. 3. - С. 168-175. - Бібліогр.: 21 назв. - англ.

Висвітлено проблематику віддалених лабораторій, історію їх розвитку й основні кроки еволюції. Останні десятиліття розповсюдження та розвиток інформаційних технологій надає нові можливості також в освітніх і виробничих сферах. Однією з новітніх переваг є можливість здійснення моніторингу та керування роботою обладнання з будь-якої точки планети, можливість дистанційного навчання та ін. На сьогодні існує багато розробок програмного забезпечення для моделювання з можливістю моделювання електричних кіл. Проте комп'ютерне моделювання не є настільки ж ефективним, як проведення реальних експериментів. Навчання електромеханіці вимагає в основному практичної роботи в лабораторії. Дистанційні лабораторії дозволяють виконувати реальні експерименти віддалено та можуть запропонувати всі переваги новітніх технологій.


Індекс рубрикатора НБУВ: З2 р3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100119 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського