РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000666089<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Doronkina N. E. 
Students' individual characteristics consideration in teaching English = Врахування індивідуальних особливостей студентів у викладанні англійської мови / N. E. Doronkina, O. V. Ivasiuk // Advanced education : зб. наук. пр.. - 2015. - Вип. 4. - С. 18-21. - Бібліогр.: 5 назв. - англ.

Висвітлено шляхи розв'язання проблеми об'єднання студентів з різними здібностями в одному процесі навчання іноземної мови у вищому навчальному закладі технічного спрямування. Для того, щоб виокремити різні типи інтелекту студентів, використовується теорія множинного інтелекту Гарднера. Як критерій такого розподілу розглядається домінувальний перцептивний канал або перцептивна модальність, відповідно до якого розрізняють візуалів, аудіалів та кінестетиків, що збігається з трьома видами інтелекту. Теорія множинного інтелекту додає до цієї класифікації такі типи, як: вербальний, логічний, інтерперсональний або внутрішньоособистісний, інтраперсональний або міжособистісний та натуралістичний. Описано особливості кожного з типів і відповідні методи навчання. З метою ефективного залучення названих типів студентів до навчального процесу запропоновано такі шляхи його побудови, як проектно-орієнтовне навчання та проблемно-орієнтоване навчання. У першому випадку розглянуто два підходи, а саме: заняття, у центрі яких знаходиться викладач, і заняття, у центрі яких знаходиться студент. З погляду проблемно-орієнтованого навчання розглянуто метод побудови індивідуальної освітньої траєкторії та метод занурення студентів у штучно створену проблемну ситуацію. Згадано та порівняно методи проблемно-орієнтованого навчання у різних класифікаціях. Обговорено три стадії побудови індивідуальної освітньої траєкторії, які відповідають трьом фазам когнітивного акту. Висвітлено елементи згаданих вище підходів, які широко використовуються викладачами іноземної мови у сучасний вищих навчальних закладах.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш12-913-2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж74419 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського