РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000663782<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Lytvyn N. V. 
Immunological interaction of organisms of the women with infertility included in the IVF program = Імунологічні взаємодії організму у жінок із безплідністю, включених у програму IVF / N. V. Lytvyn // Здоровье женщины. - 2017. - № 6. - С. 132-139. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Мета дослідження - оцінювання деяких показників цитокінового профілю у жінок із безплідністю та клінічними проявами ретрохоріальної гематоми (РХГ) у I триместрі вагітності. Проведено клінічне та лабораторно-інструментальне обстеження 80 жінок із безплідністю, пролікованих у мажах програми IVF, із проявами РХГ. У групу контролю ввійшли 20 пацієнток без порушення репродуктивної функції. Паралельно проведено дослідження та аналіз особливостей функції ендотелію судин і цитокінового профілю за допомогою методу імуноферментного аналізу. На преконцепційному етапі на тлі звичного невиношування в анамнезі спостерігається зростання у 3,2 разу у периферійній крові жінок досліджуваних груп концентрації IL-1<$E beta>, TNF-<$E alpha> у 7,3 разу та зниження у 2,6 разу вмісту IL-4 проти даних групи контролю. Оцінювання цитокінового статусу у даної категорії пацієнток на етапі нідації та розвитку плідного яйця надало можливість відзначити прогресуюче підвищення у 3,8 разу рівня IL-1<$E beta>, та достовірно вищим був відсотковий рівень TNF-<$E alpha> - у 4,0 разу у порівнянні з контролем. У той час як рівень 1L-4 залишався нижчим у 3,0 разу від показників контролю. Проведені дослідження імунної системи у вагітних з пролікованою безплідністю засвідчили помірне пригнічення та дисбаланс імунологічних показників, характерних для вагітності з наявністю процесу материнської супресії. Аналіз одержаних результатів свідчить про необхідність проведення загальної імунокорекції та профілактичного лікування у даної категорії пацієнток. Отже, в ініціації патогенетичних механізмів невиношування основну роль відіграє недостатня активація місцевих захисних факторів імунної системи, що вимагає розширення меж наукового пошуку та є перспективним напрямком подальших досліджень.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р712.54-5 + Р716.2-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського