РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000656880<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Kurhan M. B. 
Forecasting of passenger traffic upon implementation of high-speed running = Прогнозування пасажирських перевезень при впровадженні високошвидкісного руху поїздів / M. B. Kurhan, D. M. Kurhan // Наука та прогрес трансп. Вісн. Дніпропетр. нац. ун-ту залізн. трансп. ім. акад. В. Лазаряна. - 2017. - № 1. - С. 117-130. - Бібліогр.: 17 назв. - англ.

Мета роботи - аналіз існуючих методів прогнозування пасажирських перевезень, оцінка похибок існуючих моделей щодо визначення обсягів перевезень та уточнення наукових підходів до обгрунтування доцільності розвитку в Україні високошвидкісного залізничного транспорту. Існуючі методи прогнозування зводяться до таких: методи експертних оцінок, методи екстраполяції, факторного і кореляційного аналізу, методи моделювання. Методика, викладена в даній роботі, базується на таких наукових підходах, як: аналіз і всебічне і детальне вивчення різних аспектів відомих методів прогнозування; порівняння існуючих методів для встановлення відмінності та подібності; а також на дедукції та використанні загальних знань для одержання нових приватних. Так, узагальнені показники, встановлені для країни в цілому, такі як валовий внутрішній продукт, національний дохід, загальна чисельність населення та ін. не можуть бути використані для прогнозування пасажиропотоку на конкретних напрямках будівництва ВШМ. Отже, від загального прогнозу необхідно переходити до прогнозування обсягів перевезень на конкретному напрямку. Зроблені висновки випливають із аналізу різних підходів та методик прогнозування пасажиропотоків. Запропоновано створювати типові методики прогнозування транспортних потоків на основі сучасних математичних методів, що надасть змогу попередити необгрунтовані рішення й скоротити терміни розробки проектів. Одержані в роботі рекомендації сприятимуть ефективності проектних рішень, визначатимуть якість проекту в цілому та доцільність його реалізації зокрема. Набули подальшого розвитку наукові підходи до прогнозування обсягів пасажирських перевезень у зоні агломерації, що тяжіє до ВШМ. Доповнено систему критеріїв оцінки доцільності спорудження ВШМ, яка враховує транзитні потоки пасажирів через територію України, чисельність населення в містах, охоплених високошвидкісною мережею, мобільність населення та ін. фактори. Одержані дані можуть бути використані для обгрунтування концепції розвитку високошвидкісного залізничного транспорту в Україні, формування мережі високошвидкісних магістралей та встановлення етапів будівництва ВШМ.


Індекс рубрикатора НБУВ: О280.3 + О285

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72605 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського