РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000656464<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Бублик Я. 
Доповнення до біоти ксилотрофних сумчастих грибів (Ascomycota) Сколівських Бескидів / Я. Бублик // Вісн. Львів. ун-ту. Сер. біол.. - 2016. - Вип. 74. - С. 79-87. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

Робота є продовженням серії публікацій, присвячених різноманіттю й екологічним особливостям аскових грибів у лісових екосистемах Сколівських Бескидів. У результаті нових досліджень, а також завдяки аналізу літературних даних, для лісових екосистем Сколівських Бескидів додатково встановлено 43 таксони (із них 40 видів) ксилотрофних сумчастих грибів, які належать до 39 родів, 31 родини, 15 порядків, 8 підкласів, 5 класів (Dothideomycetes, Leotiomycetes, Orbiliomycetes, Рezizomycetes, Sordariomycetes) підвідділу Pezizomycotina та до анаморфних грибів incertae sedis відділу Ascomycota. Знайдені гриби відзначено на 15 видах, що представляють 14 родів деревних рослин. Більшість виявлених таксонів грибів (21) цього регіону селяться на гілках і гілочках, трохи менша їх кількість (14) спеціалізована до крупного субстрату, тобто до стовбурів чи пнів дерев. Для кожного з визначених видів наведено його деревний субстрат, а також спеціалізацію до стадії деструкції мертвої деревини за шкалою П. Ренвалла. Таким чином, загальний список біоти ксилотрофних сумчастих грибів для регіону Сколівських Бескидів на сьогодні налічує 274 таксони, з яких 271 представлені у ранзі видів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е521.55*80

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28852/б. Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського