РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000655734<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Андрієць В. С. 
Патогенетичне лікування анальної тріщини / В. С. Андрієць, В. І. Смовженко, А. С. Бацюн, С. О. Симоненко, І. В. Хмеляр, І. П. Лук'янчук, І. С. Унгурян, В. В. Ігнатюк, Ю. В. Андрієць // Хірургія України. - 2017. - № 2. - С. 50-52. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Мета роботи - поліпшити результати лікування пацієнтів з анальною тріщиною шляхом використання комплексного лікування. У період з 2008 до 2016 р. на базі Клінічної лікарні № 15 м. Київ обстежено та проліковано 425 хворих, з них 248 увійшли в основну групу, решта - у контрольну. В основній групі, окрім фісуректомії, застосовували комплексне лікування з використанням системних венотоніків (детралекс). В основній групі тривалість лікування в середньому становила (23,8 +- 0,6) доби. Працездатність відновилася в середньому на (17,3 +- 0,8) доби. Підвищення якості життя відзначено на (14,0 +- 0,2) доби. Частота рецидивів становила лише 2,8 %. У контрольній групі повного загоєння досягнуто в середньому на (28,0 +- 1,2) доби. Тривалість лікування була більшою, ніж в основній групі, - (28,0 +- 1,2) доби. Працездатність відновилася в середньому на (21,3 +- 1,4) доби. Підвищення якості життя відзначено на (20,0 +- 1,1) доби. Висновки: терапія хворих з анальною тріщиною з використанням комплексного підходу надала змогу знизити ймовірність розвитку рецидивів на 15,2 %, прискорити відновлення працездатності на (4,0 +- 0,6) доби. Використання системних венотоніків (детралекс) у комплексній терапії прискорило загоєння анальних тріщин на (4,2 +- 0,3) доби. Одержані результати надають підставу для рекомендації використовувати комплексну терапію як стандартний метод під час лікування анальної тріщини.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.766.402-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24001 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського