РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000655338<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Boichenko S. 
Phenomenological concept of chemmotology = Феноменологічна концепція хіммотології / S. Boichenko // Вісн. Нац. авіац. ун-ту. - 2017. - 70, № 1. - С. 113-119. - Бібліогр.: 29 назв. - англ.

Мета роботи - розгляд цілей та завдань науки хіммотології. Представлено сучасне трактування науки, її роль для розвитку техніки і суспільства в цілому. Методи, що використовувалися при підготовці даної роботи включають системний аналіз, системологію, формалізацію, гіпотетичні та абстрактно-логічні методи. Показано, що з розвитком асортименту сучасних паливо-мастильних матеріалів, розробкою і популяризацією альтернативних палив, розгляд проблем хіммотології є неможливим без системного підходу. Крім теоретичної складової науки хіммотології, невід'ємною є і прикладна складова, завданням якої є забезпечення енергетичної та екологічної безпеки економіки країни, раціональне застосування традиційних і альтернативних паливо-мастильних матеріалів при експлуатації сучасної і перспективної техніки. Акцентовано увагу на тому, що в останні роки однією з найважливіших є екологічна сутність хіммотології, яка полягає у максимально можливій мінімізації негативного впливу паливно-мастильних матеріалів і технічних рідин на екосистеми. Крім того стають актуальними процеси регенерації, відновлення якості, утилізації і рециклінгу паливо-мастильних матеріалів. На закінчення даної роботи показано, що фундаментальність науки хіммотології полягає в прояві системних методологічних властивостей під час вирішення сучасних інженерних задач вдосконалення техніки і розвитку джерел енергії для двигунів транспортних засобів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л54

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70861 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського