РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000655171<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Гавриш А. П. 
Cили різання при тонкому кубанітовому шліфуванні деталей зі зносостійких композиційних матеріалів на основі нікелю для друкарських машин / А. П. Гавриш, Т. А. Роїк, П. О. Киричок, Р. А. Хохлова // Наук. вісті НТУУ "КПІ". - 2016. - № 1. - С. 77-83. - Бібліогр.: 24 назв. - укp.

Досліджено вплив на складові сил різання технологічних факторів у процесі тонкого кубанітового шліфування деталей зі зносостійких композиційних матеріалів, синтезованих на основі використання утилізованих і регенерованих відходів виробництва з нікелевих сплавів ХН55ВМТКЮ, ХН50ВТФКЮ, ЭП975 з домішками твердого мастила CaF2. Мета роботи - експериментальне дослідження складових сил різання технологічних процесів тонкого кубанітового шліфування деталей тертя з нових композиційних матеріалів на основі нікелю та встановлення впливу на силове поле зернистості шліфувального інструмента, типу зв'язки і основних режимів шліфування. Проведено обробку поверхонь деталей тертя поліграфічних машин із зносостійких композитів на основі нікелю тонким шліфуванням на плоскошліфувальних верстатах шліфувальними інструментами з кубаніту зернистістю 14 - 20 мкм на бакелітно-гумовій зв'язці Бр1 та застосуванням тонких режимів різання. Доведено, що на складові сил різання у процесі шліфування нових композитів на основі нікелю істотно впливають зернистість, матеріал зв'язки шліфувального круга та режими тонкого кубанітового шліфування. Найкращі результати забезпечують шліфувальні круги з кубаніту зернистістю 14 - 20 мкм на бакелітно-гумовій зв'язці Бр1 і тонкі режими різання.


Індекс рубрикатора НБУВ: К637.3-1 + К728.101.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16492 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського