РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000651264<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Куса О. М. 
Аналіз особливостей клінічного перебігу гестаційного періоду у пацієнток з ризиком внутрішньоутробного інфікування / О. М. Куса, Т. Б. Сніжко // Прикарпат. вісн. НТШ. Сер. Пульс. - 2016. - № 4. - С. 51-58. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Зниження захворюваності в дітей, народжених від матерів, у яких гестаційний процес був ускладнений наявністю мікст-форм інфекційних факторів TORCH-групи, залишається актуальною проблемою сучасної перинатології. Однією з найбільш небезпечних і найменш вивчених перинатально значущих інфекцій є парвовірусна, яка може негативно впливати на перебіг вагітності, зумовлюючи розвиток патології плода та збільшуючи перинатальні втрати. Вищезазначене диктує необхідність розробки інформативних діагностичних критеріїв ураження плода при інфікуванні матері поєднаними формами TORCH-патогенів, а також ефективних лікувально-профілактичних заходів для цих жінок та їх новонароджених дітей, що викликає необхідність пошуку підходів до дослідження даної проблеми і є чітким обгрунтуванням актуальності вибраного напряму. Описано особливості клінічного перебігу гестаційного періоду у пацієнток з ризиком внутрішньоутробного інфікування (ВУІ), проаналізовано особливості стану та розвитку новонароджених від досліджуваних жінок. Запропоновано нові критерії прогнозування акушерських і перинатальних ускладнень у жінок із вірусною, бактеріальною та поєднаною інфекціями. Метою роботи - домогтися зниження частоти акушерських і перинатальних ускладнень у жінок із групи ризику ВУІ шляхом впровадження розробленого підходу до проведення лікувально-профілактичних заходів на прегравідарному етапі на основі вивчення окремих показників місцевого імунітету, рівня гострофазових білків, функціонального стану фетоплацентарного комплексу. Розроблений і впроваджений комплекс заходів антенатального спостереження вагітності та прегравідарна підготовка сприяли попередженню ВУІ, зниженню частоти ускладнень гестаційного процесу та покращанню перинатальних наслідків.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.212.20-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73616 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського