РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000647354<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Лещева Т. В. 
Невиношування вагітності у жінок, які народжують уперше у віці понад 40 років: рання діагностика та профілактика / Т. В. Лещева, К. Л. Романенко // Здоровье женщины. - 2017. - № 1. - С. 66-67. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Мета дослідження - зниження частоти невиношування у жінок, які народжують уперше у віці понад 40 років, на підставі вивчення клініко-ехографічних, ендокринологічних, біохімічних і мікробіологічних змін, а також удосконалення алгоритму діагностичних та лікувально-профілактичних заходів. Проведено клініко-функціональне та лабораторне дослідження у 80 жінок, які народжують уперше у віці понад 40 років, розподілених на 2 групи і 2 підгрупи кожна. У контрольну групу увійшли 20 першонароджуючих у віці від 20 до 30 років без акушерської та соматичної патології та обтяженого репродуктивного анамнезу. Результати проведених досліджень свідчать, що у жінок, які народжують уперше у віці понад 40 років, в анамнезі виявлено високу частоту безплідності (76,3 %), основними причинами якої є жіночий чинник (41,1 %), чоловічий (34,8 %) та поєднаний (24,1 %). Сумарна частота невиношування у цих жінок становила 15,0 %; після самостійної вагітності - 10,0 %, а після допоміжних репродуктивних технологій - 20,0 %. Щодо термінів розвитку недоношування вагітності, то частіше за все це відбувається у 8 тиж вагітності (50,0 %) і рідше - у 10 тиж (33,3 %) і 12 тиж (16,7 %). Заключення: використання удосконаленої лікувально-профілактичної методики у жінок, які народжують уперше у віці понад 40 років, надає змогу не тільки суттєво знизити частоту мимовільного переривання вагітності у I триместрі, але й поліпшити акушерські та перинатальні результати розродження.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.218

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського