РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000639445<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Чемич О. М. 
Зміни інтегральних, інтегративних показників ендогенної інтоксикації та імунореактивності під час лікування хворих на сальмонельоз / О. М. Чемич, Л. В. Мороз // Журн. клініч. та експерим. мед. дослідж.. - 2016. - 4, № 3. - С. 426-441. - Бібліогр.: 21 назв. - укp.

Здійснено аналіз основних клінічних та епідеміологічних особливостей перебігу сальмонельозу в гострий період захворювання та виявлено гематологічні зміни. Досліджені інтегративні показники ендогенної інтоксикації у групах свідчать про порушення в імунній системі, а саме: превалювання гуморальної та пригнічення клітинної ланок імунітету, розвиток ендогенної інтоксикації внаслідок автоінтоксикації організму у разі деструкції власних клітин та за дії бактеріальних ендо- та екзотоксинів, виразну запальну реакцію. У гострому періоді спостерігається переважання реакцій сповільненого типу над гіперчутливістю негайного типу, що призводить до запуску алергічних механізмів на тлі інтоксикації. Установлено ефективність схем лікування, до яких залучено досліджуваний комбінований пробіотик, що призводить до регресу клінічної симптоматики та інтегративних показників ендогенної інтоксикації.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р514.1-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69231/мед. Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського