РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000639172<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Криворучко І. А. 
Математичні моделі диференційної діагностики і прогнозу при хронічному панкреатиті і раку з переважним ураженням головки підшлункової залози / І. А. Криворучко, М. М. Тесленко, С. А. Андреєщев, С. М. Тесленко, А. В. Арсен'єв // Клініч. хірургія. - 2016. - № 10. - С. 34-39. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Проаналізовано результати хірургічного лікування 132 хворих, в тому числі 68 - з приводу раку головки підшлункової залози (ПЗ) (у 46 - з жовтяницею) і 64 - хронічного панкреатиту (ХП) з переважним ураженням головки ПЗ (у 16 - з жовтяницею). Розподіл хворих по групах здійснювали за максимальним значенням класифікаційних функцій, що обчислювали за спеціальними формулами. Далі вивчено показники ендотеліальної дисфункції для проведення диференційної діагностики. Визначений поріг VEGF = 346 пг/мл, за яким хворі розподілені на групи: ХП і рак головки ПЗ. Ще більш точним був поріг за показником VEGF = 248 пг/мл. Для прогнозування тяжкості перебігу патологічного процесу, поряд з використанням діагностичних даних, застосовували метод дерев класифікації. Панкреатодуоденальна резекція за Whipple виконана у 23 хворих, за Traverso-Longmire - у 8, субтотальна правобічна панкреатектомія за Fortner - у 3, гепатикоєюностомія за Roux - у 8, дуоденозберігальна резекція за Бегером - у 6, її Бернський варіант - у 7, операція за Фреєм - у 51. У 26 (19,7 %) хворих мініінвазивні втручання для відведення жовчі були остаточними через поширення основного патологічного процесу та тяжкий загальний стан. Післяопераційні ускладнення виникли у 18 (13,6 %) хворих, померли 3 (2,3 %).


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.465.601.1 + Р569.436

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26838 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського