РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000637638<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Паєнок А. В. 
Можливості електронейроміографічного прогнозування розвитку післяінсультної спастичності / А. В. Паєнок, М. С. Білобрин, І. М. Мітельман // Ендоваскуляр. нейрорентгенохірургія. - 2016. - № 3. - С. 11-16. - Бібліогр.: 20 назв. - укp.

Мета роботи - покращити можливість прогнозування розвитку післяінсультної спастичності у хворих, які перенесли первинний церебральний ішемічний інсульт (ІІ). Проаналізовано деякі показники F-хвилі з ліктьового нерва (Fсер. амп. та F/Mмакс) у хворих, які перенесли первинний ІІ головного мозку, у найгостріший період (1-ша - 3-тя доба), гострий період (19-та - 21-ша доба) та наприкінці раннього відновного періоду (6-й місяць). Параметри оцінювали залежно від наявності післяінсультної спастичності на 6-й міс. Проведено лінійний дискримінантний аналіз за Фішером. Для хворих, які на 6-й міс після первинного церебрального ІІ мали післяінсультну спастичність, та хворих без неї, дискримінантними змінними є Fсер. амп., виміряні на ураженій та здоровій руках у 1-шу - 3-тю добу, та їх співвідношення. Створено математичну модель прогнозу розвитку післяінсультної спастичності у вигляді схеми класифікаційних рівнянь. Загальна точність методу становила 95,88 %, чутливість - 95,83 %, специфічність - 95,91 %. Висновок: з огляду на високу чутливість запропонованого методу параметр Fсер. амп., виміряний у найгостріший період ІІ, можна використовувати для прогнозування формування післяінсультної спастичності у хворих з первинним церебральним ІІ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р627.703.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100899 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського