РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000635500<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Beygelzimer Ya. 
Vortex flow in twist extrusion = Вихревое течение металла при винтовой экструзии / Ya. Beygelzimer, R. Kulagin, M. I. Latypov, H. S. Kim, V. Varyukhin // Вісн. Нац. техн. ун-ту України "КПІ". Сер. Машинобудування. - 2015. - № 1. - С. 52-56. - Бібліогр.: 20 назв. - англ.

Гвинтова екструзія (ГЕ) - спосіб деформування металів для обробки довгомірних металевих виробів за допомогою простого зсуву. Це надає змогу одержувати мікроструктури і текстури в заготовках кардинально відмінні від тих, що одержані за допомогою звичайної екструзії. Представлене дослідження спрямовано на дослідження вихрової течії за ГЕ, якій раніше не приділялося достатньої уваги в літературі. А саме, розглянуто механізм вихрової течії та її вплив на мікроструктуру на різних рівнях. Для експериментального вивчення кінематики течії матеріалу заготовок у разі ВЕ використано удосконалений метод візіопластічності. На відміну від останнього він полягає в тому, що для визначення напружено-деформованого стану оброблюваної заготовки використовується кинематически-можливе поле швидкостей з варійованим параметром, визначальним шляхом ідентифікації за критерієм найкращої відповідності теоретичних ліній струму і експериментальних. Також запропоновано перспективи застосування вихрової течії в ГЕ.


Індекс рубрикатора НБУВ: К623.4-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29126/маш. Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського