РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000633970<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Сычев О. С. 
Использование метаболической терапии у больных c фибрилляцией предсердий / О. С. Сычев, Е. Н. Романова, О. В. Срибная // Укр. кардіол. журн.. - 2015. - № 2. - С. 65-70. - Библиогр.: 26 назв. - рус.

Мета роботи - вивчити вплив курсової терапії препаратом магнієвої і калієвої солей глюконової кислоти на ефективність відновлення синусового ритму у хворих з пароксизмом фібриляції передсердь (ФП), а також оцінити вплив цього препарату на частоту виявлення електричної нестабільності передсердь у хворих із синусовим ритмом. Обстежено 138 пацієнтів (36 жінок і 102 чоловіків) із ФП, яким проводили відновлення синусового ритму. Залежно від схеми лікування хворих розділили на дві групи: 1-ша - 69 пацієнтів, яким застосовували тактику насичення аміодароном, 2-га - 69 пацієнтів, яким на тлі введення аміодарону призначали препарат магнієвої і калієвої солей глюконової кислоти по 2 капсули тричі на добу за 20 хв до їжі. Показано, що комбінація аміодарону та препарату магнієвої і калієвої солей глюконової кислоти порівняно з монотерапією аміодароном зменшує необхідність проведення електричної кардіоверсії (42 % порівняно з 58 %) і скорочує термін відновлення синусового ритму ((6,0 +- 1,1) доби порівняно з (9,0 +- 1,3) доби; Р << 0,05). Поєднання препарату магнієвої і калієвої солей глюконової кислоти з аміодароном зменшувало кількість ізольованної та парної суправентрикулярної екстрасистолії при холтеровскому моніторуванні ЕКГ, порівняно з монотерапією аміодароном, що свідчить про зменшення електричної нестабільності міокарда передсердь. Введення препарату магнієвої і калієвої солей глюконової кислоти в схему лікування достовірно підвищувало толерантність до фізичного навантаження і приводило до зменшення кількості пацієнтів з високим функціональним класом стенокардії напруження.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.109-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14660 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського