РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000633897<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Patsera M. V. 
Use of Lactobacillus acidophilus R0052 and Lactobacillus rhamnosus R0011 probiotic strains in children with burn injuries = Досвід використання пробіотичних штамів Lactobacillus acidophilus R0052 та Lactobacillus rhamnosus R0011 у дітей з опіковою травмою / M. V. Patsera, Ya. S. Skrypnykova, O. H. Ivan'ko // Гастроентерологія : зб. наук. пр.. - 2016. - Вип. 4. - С. 54-57. - Бібліогр.: 20 назв. - англ.

На сьогодні опіки посідають друге місце серед усіх травм дітей. Основною причиною летальних наслідків у випадку виражених і глибоких опіків є інфекція, що виникає у 23 - 82 % усіх випадків опіків. Раціональна антибактеріальна терапія має велике значення в боротьбі з генералізованою інфекцією. Мета дослідження - вивчення епідеміології та характеристики антибіотик-асоційованої діареї (ААД) у хворих дітей із опіками, а також можливість запобігання цій діареї, що виникала внаслідок антибактеріальної терапії в пацієнтів Обласного опікового відділення м. Запоріжжя. Протягом 2012 - 2015 рр. спостерігали 438 дітей із опіковими травмами, які приймали антибіотики. У цих госпіталізованих дітей знайдено специфічні для ААД C. difficile токсини A + B у фекаліях. Це надало можливість діагностувати Clostridium difficile-ентероколіт, пов'язаний із прийомом хворими антимікробних препаратів (A4.07, МКБ-10). Розроблено профілактичні методи ААД, а саме призначення з перших годин перебування в стаціонарі per os пробіотичного засобу Lactobacillus acidophilus R0052 і Lactobacillus rhamnosus R0011 у складі препарату Lacidofil. Використання пробіотичних штамів із антитоксичною активністю щодо C. difficile скорочує в 3,4 разу число випадків ААД у дітей з опіками та зменшує тяжкість її симптомів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.458.154.1 + Р733.456.1-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж63141 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського