РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000631472<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Луховицька Н. І. 
Аналіз результатів застосування рекомбінантного людського тиреотропіну альфа для екзогенного стимулювання ТТГ у хворих на диференційований тиреоїдний рак за даними літератури та власного досвіду / Н. І. Луховицька, Г. І. Ткаченко, Ю. Г. Ткаченко, Г. В. Грушка, О. М. Астапєва, А. С. Савченко // Укр. радіол. журн.. - 2014. - 22, № 2. - С. 122-125. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Зазначено, що диференційований рак щитоподібної залози (ДРЩЗ) є найпоширенішим злоякісним захворюванням ендокринної системи. Необхідною умовою для успішного лікування радіойодом і моніторингу вилікуваних пацієнтів (визначення рівня тиреоглобуліну) є стан гіпотиреозу з рівнем тиреотропного гормона (ТТГ) понад 25 мМ Од/л, що досягається шляхом скасування гормонотерапії на 3 - 5 тиж (ендогенно стимульований ТТГ) або з застосуванням рекомбінантного людського тиреотропіну альфа (ткТБН) - екзогенно стимульованого ТТГ (препарат "тироген"). Аналіз результатів лікування ДРЩЗ під час застосування рекомбінантного людського тиреотропіну альфа для екзогенного стимулювання ТТГ проведено за даними літератури та власним досвідом (10 хворих). Використання препарату "тироген" значно поліпшує якість життя хворих на ДРЩЗ і стимулює захоплення радіойоду, що надає можливість досягти повного виліковування пацієнтів шляхом використання менших активностей 131I. Застосування препарату "тироген" у випадках радіойодорезистентності тироїдного раку в групі хворих із низьким рівнем ендогенного ТТГ і у хворих із двостороннім парезом голосових складок (без накладання трахеостоми) є методом вибору і єдиним шляхом до повного вилікування хворих на ДРЩЗ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.452-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14579 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського