РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000630878<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Xiang J. 
Long-term video electroencephalography and electrocorticography in temporal lobe epilepsy-related surgery = Застосування тривалої відеоелектроенцефалографії та електрокортикографії в хірургічному лікуванні темпоральної епілепсії / J. Xiang, Yu. Jiang // Нейрофизиология. - 2015. - 47, № 2. - С. 188-193. - Бібліогр.: 19 назв. - англ.

У перебігу хірургічного лікування 88-ми пацієнтів з темпоральною епілепсією (ТЕ) використовували тривалу преопераційну відеоелектроенцефалографію (ВЕЕГ) та інтраоперативну електрокортикографію (ЕКоГ). Аналізували патерни, локалізацію і просторовий розподіл епілептиформних розрядів та порівнювали результати використання ВЕЕГ та ЕКоГ. Фокальні епілептиформні розряди, що виникали з великою частотою, були зареєстровані за допомогою ВЕЕГ у 56-ти пацієнтів унілатерально в темпоральній частці кори, а ЕКоГ надавала змогу ідентифікувати такі розряди в темпоральній частці та нижній фронтальній звивині. Подібні розряди відводилися від обох темпоральних часток у 20-ти пацієнтів та всім, електродами унілатерально від однієї темпоральної частки 12-ти пацієнтів. У цих пацієнтів епілептиформні розлади ідентифікувалися за допомогою ЕКоГ у лівій сільвієвій звивині темпоральної частки та в нижній і середній фронтальний звивинах. Просторовий розподіл епілептиформних розрядів був адекватно ідентифікований за допомогою ЕКоГ у 51 (59 %) пацієнтів; співпадіння з даними ВЕЕГ складало більше 80 % у 24-х (27 %) пацієнтів і було в межах 60 - 80 % у 11-ти (14 %). Судоми були усунуті у 72-х (81,8 %) пацієнтів; стан хворих був суттєво покращений у 12-ти (13,6 %) випадках і не змінювався у 4-х (4,5 %) випадках. Одержані дані свідчать про помітні переваги ЕКоГ над ВЕЕГ в аспекті можливості визначення точної локалізації епілептогенних фокусів, і, таким чином, її застосування є доцільним під час хірургічного лікування ТЕ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р636.770.92

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж61875 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського