РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000619250<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Мізюк Б. М. 
Порівняння механізмів забезпечення фінансової стабільності в Україні та в розвинутих країнах в умовах кризи / Б. М. Мізюк, Р. Р. Кітц // Бізнес Інформ. - 2016. - № 6. - С. 186-191. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Досліджено відмінності механізмів виходу з фінансово-економічної кризи 2008 - 2009 рр. країн, що розвиваються, та розвинутих країн. Це дозволить оцінити ефективність антикризових заходів, які впроваджуються в макроекономічних системах з різним рівнем розвитку. Порівняно механізми макроекономічного регулювання в Україні та Швейцарії під час кризи 2008 р. і в посткризовий період. Встановлено, що обидві країни використовували кейнсіанську концепцію антикризових заходів. Однак у посткризовий період Швейцарії вдалося досягти макроекономічної та фінансової стабільності, а українська економіка перейшла в стадію стагфляції. Розгортання стагфляційних процесів у 2014 - 2015 рр. в Україні змусило уряд перейти до монетарної політики антикризових дій. Зроблено висновок, що кейнсіанська концепція виходу з кризи виправдала себе в розвинутих країнах, а країни, що розвиваються, змушені переходити до монетаристських механізмів фінансової стабілізації. Подальші дослідження повинні виявити, які конкретні фактори та відмінності між Швейцарією та Україною призводять до різних результатів при впровадженні по суті однакового антикризового механізму забезпечення фінансової стабільності.


Індекс рубрикатора НБУВ: У526.0-97 + У9(4УКР)260-97

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського