РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000617983<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Zhining Jia 
Process and property of hot-rolled stainless steel/carbon steel cladding bar = Отримання і властивості облицювальних стрижнів, отриманих гарячим плющенням неіржавіючої сталі на вуглецевій сталі / Zhining Jia, Yanan Gao // Functional Materials. - 2016. - 23, № 2. - С. 243-248. - Бібліогр.: 13 назв. - англ.

Розроблено раціональну систему для плющення, досліджено міцність зчеплення між облицюванням з нержавіючої сталі і ядром з вуглецевої сталі шляхом випробувань на зрушення і вигин. Проаналізовано поверхню зчеплення, дифузію елементів і поверхню розриву у разі зрушення із застосуванням оптичної мікроскопії, ЭДС і СЕМ. Результати показали, що розподіл товщини оболонки з нержавіючої сталі є однорідним. Зчеплення між цими двома матеріалами формується після третього проходу плющення, а міцність зчеплення міжшарової межі складає більше 307 Мпа. Згинальні властивості бруска виявляються хорошими. Область зчеплення чітко розподіляється на зону нержавіючої сталі та зону вуглецевої сталі. Дифузія елементів виникає на межі, причому Fe з вуглецевої сталі дифундує в нержавіючу сталь, a Cr, Ni, Mn з нержавіючої сталі дифундує у вуглецеву сталь. Це призводить до формування перехідної зони шириною 20 мкм у вуглецевій сталі, а повна ширина дифузійної зони складає 30 мкм. Міцність на зрушення міжшарової межі після 6-ти проходів плющення стає вищою, ніж для підкладки з вуглецевої сталі, руйнування зрушення виникає у вуглецевій сталі.


Індекс рубрикатора НБУВ: К222.043.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж41115 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського