РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000617427<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Овчаренко С. М. 
Аналіз графіка виконаного руху в інформаційній системі ПАТ "Укрзалізниця": перспективи розвитку / С. М. Овчаренко // Наука та прогрес трансп. Вісн. Дніпропетр. нац. ун-ту залізн. трансп. ім. акад. В. Лазаряна. - 2016. - № 2. - С. 70-77. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

Мета наукової роботи - встановлення перспектив розвитку системи аналізу графіка виконаного руху (АГВР) в інформаційній системі ПАТ "Укрзалізниця", яка забезпечує роботу з пасажирськими і приміськими поїздами та має значний потенціал розвитку. Встановлення господарств і причин затримок поїздів має здійснюватися по кожній станції та перегону, де мали місце такі затримки. Для цього необхідна фіксація відхилень стану об'єктів інфраструктури від нормального стану, а також інших несприятливих факторів. У секторі вантажних перевезень недостатньо аналізувати тільки графік руху поїздів, оскільки такий аналіз не враховує відхилень від термінів доставки вантажів. Основою моніторингу процесу доставки вантажів є метод контрольно-часових точок (КЧТ) технологічних операцій, що виконуються з вантажем на залізничних станціях. На основі методу КЧТ для оцінки якості транспортного процесу виконується розрахунок показників аналізу графіка доставки вантажів (рівень виконання графіка доставки вантажів, коефіцієнт нагону/сповільнення доставки). Запропоновано систему АГВР розвивати шляхом: реалізації введення та відображення причин затримок поїздів в оперативному режимі працівниками господарства перевезень; розширення статистичної бази даних та обробки оперативно введених причин затримок у процесі розрахунку; здійснення аналізу графіка виконаного руху вантажних поїздів; оцінки рівня якості виконання графіка доставки вантажів. Удосконалено схему автоматизованого АГВР в інформаційній системі ПАТ "Укрзалізниця". Запропоновано якість доставки вантажів по певному полігону визначати за наступними рівнями: високий, задовільний, низький та наднизький. Розроблено графік для визначення рівнів якості доставки вантажів. Реалізація запропонованих рішень дозволить удосконалити та покращити формування статистичної звітності з АГВР в ПАТ "Укрзалізниця".


Індекс рубрикатора НБУВ: О280.23

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72605 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського