РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000614621<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Гребенюк Н. В. 
Оцінка основних елементів ресурсозберігаючої технології відгодівлі бугайців молочних порід : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.02.04 / Н. В. Гребенюк; Миколаїв. нац. аграр. ун-т. - Миколаїв, 2015. - 20 c. - укp.

Оцінено основні елементи ресурсозберігальної технології відгодівлі бугайців голштинської, української чорно-рябої та української червоно-рябої молочних порід за умов ферми. Встановлено, що безприв'язне утримання за комфортних умов забезпечує потреби тварин, що характеризується високою живою масою бугайців у різні періоди відгодівлі. Доведено, що застосування такого ресурсозберігального елементу, як скорочення сировинних запасів (годівля молодняку залишками загальнозмішаного раціону корів) не знижує інтенсивності росту. Зазначено, що за весь період відгодівлі середньодобовий приріст бугайців різних порід дослідних груп становив 995,0 - 1 016,2 г, а контрольних - 970,3 - 1 033,8 г. Бугайці голштинської та української червоно-рябої молочної порід дослідних груп переважали за живою масою ровесників контрольних груп. Вони відрізнялися вищою живою масою за реалізації у віці 13-ти місяців, яка становила 443,3 кг і 434,3 кг відповідно. Показано, що за більшістю показників оцінювання м'ясної продуктивності після забою бугайців значних переваг між групами не встановлено. Забійний вихід у бугайців досліджуваних порід контрольної та дослідної груп, відповідно, становив 54,7 - 56,7 % і 55,4 - 56,9 %. Доведено ефективність використання залишків загальнозмішаного раціону лактуючих корів з додаванням концентратів для відгодівлі молодняку спеціалізованих молочних порід, що сприяє їх високій м'ясній продуктивності.


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-455.47 + П60-65

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА419065 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського