РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000612562<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Міщенко В. М. 
Вплив препарату Церебролізин на ЕЕГ-показники цереброваскулярних порушень у пацієнтів з "німими" інфарктами мозку / В. М. Міщенко, І. М. Нікішкова // Междунар. неврол. журн.. - 2016. - № 1. - С. 42-47. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Для оцінки ефективності терапії пацієнтів з асимптомними ураженнями мозку, такими як "німі" інфаркти мозку (НІМ), може використовуватися низка ЕЕГ-показників, оскільки між параметрами ЕЕГ та показниками нейронального метаболізму існує кореляція, а послідовність прогресуючих змін ЕЕГ пов'язана як з ішемією, що триває, так і з відновленням після ішемічної події. Аналіз впливу 3-тижневого курсу терапії препаратом церебролізин (на фоні базисної терапії) на біоелектричну активність мозку був проведений 36-м пацієнтам (середній вік 54,00 +- 3,22 року) з МРТ-ознаками поодинокого НІМ та 24 пацієнтам (середній вік 67,89 +- 1,84 року) з МРТ-ознаками множинних НІМ. Під час дослідження було показано, що для оцінки ефективності лікування пацієнтів з асимптомними ураженнями мозку можуть слугувати ЕЕГ-кореляти порушень церебрального кровообігу (загальна спектральна потужність ЕЕГ; індекс, спектральна потужність, щільність alpha- та delta-ритму; (alpha + theta)/(alpha + beta)- та alpha/delta -коефіцієнти, індекс мозкової симетрії (BSI)). Згідно з даними більшості досліджених показників ЕЕГ, препарат церебролізин мав позитивний і дифузний характер впливу на рівень біоелектричної активності мозку пацієнтів з НІМ. У хворих з асимптомними ураженнями мозку найбільш чутливими до терапії виявилися BSI та ЕЕГ-показники, що пов'язані з нейрональною активністю джерел alpha-ритму.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р627.703-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25223 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського