РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000612340<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Савчук Р. В. 
Моніторинг запобігання рецидиву поверхневого раку сечового міхура / Р. В. Савчук, Д. О. Жуковський, Ф. І. Костєв, М. В. Шостак // Здоровье мужчины. - 2016. - № 1. - С. 146-148. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Рак сечового міхура (РСМ) залишається актуальною проблемою у зв'язку з неухильним зростанням захворюваності та смертності. Мета дослідження - вивчення ефективності та результатів ад'ювантної внутрішньоміхурової хіміотерапії у пацієнтів з м'язово-неінвазивним РСМ. У ретроспективне дослідження включені 86 пацієнтів віком від 21 до 86 років, тривалість спостереження - від 5 до 60 міс. Пацієнти перенесли трансуретральну резекцію (ТУР) новоутворення сечового міхура (СМ) з наступною внутрішньоміхуровою хіміотерапією: доксорубіцин вводили 44 (51,2 %) пацієнтам дозою 50 мг з експозицією 1 год 1 раз на тиждень протягом 5 тиж; мітоміцин - 32 (37,2 %) пацієнтам дозою 40 мг з експозицією 1 год на тиждень протягом 5 тиж; у 10 (11,6 %) випадках застосовували вакцину БЦЖ 1 раз на тиждень протягом 6 тиж. Результати. Випадки рецидивів відзначені в усіх групах хворих і сумарно становили 11,6 %. Відсоток рецидиву після проведення інстиляції доксорубіцином - 6 (13,6 %) випадків, після введення мітоміцину - 3 (9,3 %) рецидиви (p << 0,05), після введенням БЦЖ - 1 пацієнт. Заключения: "золотим" стандартом у лікуванні м'язово-неінвазивного РСМ, на нашу думку, є ТУР CM, що дозволяє малотравматично і радикально видалити пухлину. Проведення внутрішньоміхурової хіміотерапії одразу після проведення ТУР новоутворення вірогідно знижує ризик прогресування пухлинного процесу. Доведено достовірне збільшення безрецидивного періоду та виживаності пацієнтів у групі хворих, які одержували ад'ювантну внутрішньоміхурову терапію мітоміцином, порівняно з пацієнтами, що лікувалися доксорубіцином.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.695.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24369 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського