РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000611939<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Находкін М. Г. 
Фотоелектронна емісія катода Si - Gd - O / М. Г. Находкін, М. І. Федорченко // Укр. фіз. журн.. - 2016. - 61, № 3. - С. 259-265. - Бібліогр.: 23 назв. - укp.

За допомогою методів фотоелектронної (<$E h nu~=~1,9~-~10,2> еВ) та оже-електронної спектроскопій досліджено зміни електронних та емісійних властивостей фотокатода на основі багатошарової структури окиснених атомів Gd на підкладці із Si(100) після напилення на його поверхню додаткових шарів атомів Gd і з часом перебування цієї структури в вакуумі. Встановлено, що незважаючи на те, що робота виходу фотокатода на окремих етапах досліджень становила ~ 0,5 еВ, фотоемісія реєструвалась лише для <$E h nu~symbol У~2,8> еВ. Аналіз одержаних результатів досліджень надав можливість запропонувати модель імовірної енергетичної структури фотокатода, яка узгоджується з експериментальними даними. Відповідно до цієї моделі приповерхнева область фотокатода складається із Gd2O3 товщиною ~ 1 нм і шириною забороненої зони ~ 5,3 еВ. Відстань від рівня Фермі до дна зони провідності в об'ємній частині Gd2O3 дорівнює ~ 2,7 еВ. В забороненій зоні нижче рівня Фермі розташовані об'ємні локалізовані стани та заповнені поверхневі стани, зумовлені дефектами структури. На поверхні утворюється складний дипольний шар, відповідальний за зменшення роботи виходу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г576.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26988 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського