РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000602980<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Слов'янське музичне мистецтво в контексті європейської культури : матеріали VI Міжнар. наук.-практ. конф. молодих учених та студентів / уклад.: О. Є. Верещагіна-Білявська, О. П. Бурська, О. В. Лаврінчук; Вінниц. держ. пед. ун-т ім. М. Коцюбинського, Ін-т педагогіки, психології і мистецтв. - Вінниця : Нілан, 2015. - 251 c. - укp. - пол.

Увагу приділено проблемі оновлення навчального репертуару фортепіанними творами українських композиторів. Проведено слуховий аналіз фортепіанної фактури у формуванні виконавського образу. Розглянуто сучасну модель освітньої системи та нові підходи до навчання майбутнього учителя музичного мистецтва. Висвітлено методичні підходи до викладання сучасної української музики. Визначено місце і роль Києво-Печерської лаври та православних колегіумів у розвитку музичної освіти України у XVIII ст. Розкрито особливості інноваційних процесів освітньої діяльності у формуванні естетичної свідомості студентської молоді. Досліджено виконавську та педагогічну діяльність династії Теленків у контексті музичного життя Тернополя. Визначено соціокультурні передумови виникнення та основні ознаки романтизму. Охарактеризовано становлення традицій фахового духового виконавства на Тернопіллі (ХХ - початок ХХІ ст.). Розглянуто теоретичні підходи до визначення сутності поняття "національна свідомість" у наукових дослідженнях. Обгрунтовано принципи методичної роботи в класі фортепіано у дитячій школі мистецтв. Викладено методи активізації пізнавального інтересу підлітків у процесі естетичного виховання.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ313 я431(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: СО34300 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського