РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000601774<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Козловський С. В. 
Управління регіональною продовольчою безпекою на основі сучасних методів моделювання / С. В. Козловський, Е. А. Кірєєва // Економіка України. - 2015. - № 8. - С. 57-73. - укp.

Проаналізовано теоретичні основи продовольчої безпеки. Визначено сутність поняття "регіональна продовольча безпека" (РПБ). Виявлені фактори, які впливають на формування регіональної продовольчої групи, об'єднано у три групи: внутрішні, зовнішні та світові. На основі впливу даних факторів з використанням математичного апарату теорії нечіткої логіки розроблено прогноз стану РПБ Вінницької області. З урахуванням отриманих результатів запропоновано систему підтримки та прийняття рішень щодо управління РПБ. Мета - розробка теоретичних і практичних основ для ефективного управління РПБ. В результаті опрацювання матеріалу зроблено прогноз рівня РПБ на 2015 - 2016 рр. на основі моделі з використанням теорії нечіткої логіки, який дозволяє визначити її стан у майбутньому, що, у свою чергу, слугуватиме базою для розроблення стратегії управління РПБ. У процесі управління РПБ використано систему прийняття і підтримки управлінських рішень, яка дозволяє адекватно оцінити початковий стан проблеми та визначити оптимальні напрями її вирішення. Запропоновану модель можна використовувати у процесі державного регіонального управління та в діяльності окремих господарських суб'єктів як основу для вироблення необхідної стратегії. Єї практична цінність полягає в тому, що вона дозволяє створити необхідні умови в регіоні та державі щодо запобігання продовольчим кризам і забезпечення всіх верств населення достатньою кількістю продуктів харчування необхідної якості.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-982-995-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28099 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського