РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000587964<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Гуцуляк В. І. 
Лікування хворих із переломами кісток гомілки з використанням універсального апарата з можливістю адаптації форми опор до анатомічної конфігурації сегмента / В. І. Гуцуляк // Буков. мед. вісн.. - 2015. - 19, № 1. - С. 53-59. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Проведено порівняльний аналіз клінічних результатів лікування 60-ти хворих із переломами кісток гомілки за методом черезкісткового остеосинтезу з використанням апаратів зовнішньої фіксації (АЗФ) комбінованого типу різних конструкцій. Відповідно до запропонованих методів лікування хворих було розподілено на 2 клінічні групи. До I групи увійшло 30 осіб, остеосинтез яким проводили в АЗФ із комплекту деталей Г. А. Ілізарова. II (основну) групу сформували 30 осіб, остеосинтез яких проводили у розробленому універсальному апараті з можливістю адаптації форми опор до анатомічної конфігурації сегмента. Згідно з одержаними результатами, середня тривалість фіксації в АЗФ у пацієнтів основної (II) групи становила 146,2 дня, що порівняно з I групою осіб менше на 27,6 % (202,1 дня). Найбільша питома вага (86,7 %) пацієнтів із нормальним (до 1,5 середнього терміну) терміном консолідації спостерігалась у II групі досліджуваних, що на 23,4 % більше ніж у I групі (63,3 %). Відповідно I у II групі відмічалось 13,3 % випадків осіб із сповільненою консолідацією, що на 23,4 % менше ніж у I групі (36,7 %). Серед клінічних результатів лікування, згідно із системою оцінки Любошица - Матиса - Шварцберга, в основній (II) групі хороші результати спостерігались у 86,7 % пацієнтів, що у порівнянні з I групою (66,7 %) на 20 % більше. Задовільних результатів в основній групі було 13,3 %, що менше на 13,4 % ніж у I групі (26,7 %). Кількість незадовільних результатів у I групі становила 6,6 %, тоді як в основній групі вони були відсутні. Завдяки адаптації форми опор до анатомічної конфігурації сегмента в універсальному апараті забезпечується можливість раннього навантаження травмованої кінцівки, що надає змогу оптимізувати терміни консолідації та покращити анатомо-функціональні результати лікування осіб із переломами кісток гомілки.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.198.55-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15712 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського