РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000579072<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Паламарчук В. І. 
Трансабдомінальна преперитонеальна безфіксаційна та безшовна герніопластика пахвинного каналу з використанням методу зварювання живих біологічних тканин / В. І. Паламарчук, М. Ю. Крестьянов, В. М. Лисенко, Р. О. Балацький, М. М. Гвоздяк, О. А. Потапов // Хірургія України. - 2015. - № 2. - С. 14-17. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Мета роботи - покращити результати хірургічного лікування хворих з пахвинними грижами шляхом розробки та впровадження в практику нового способу закриття країв очеревини над сітчастим імплантатом з використанням методу зварювання живих біологічних тканин під час виконання трансабдомінальної преперитонеальної алопластики пахвинних каналів. В дослідження було залучено 38 хворих з пахвинними грижами. Серед пацієнтів переважали чоловіки - 34 (89,5 %). Оперативні втручання виконували як під загальним, так і під регіонарним знеболюванням. Залежно від виду з'єднання країв очеревини пацієнтів розподілили на 2 групи. В основній групі (n = 21) виконано перитонізацію сітчастого імплантату за допомогою технології зварювання живих біологічних тканин, у контрольній (n = 17) і з фіксацією країв очеревини за допомогою шовного матеріалу Vicryl 2,0. Контрольне обстеження хворих, прооперованих з використанням електрозварювання країв очеревини над сітчастим імплантатом без застосування шовного та фіксаційного матеріалу, проведене у строки від 0,5 до 3-х років, не виявило рецидивів грижі та хронічного пахвинного болю, а ультразвукове дослідження зони зварювання - патологічних змін або дефектів в очеревині. Висновки: запропонований метод з'єднання країв очеревини над сітчастим імплантатом під час виконання трансабдомінальної преперитонеальної алопластики пахвинних каналів і надійний та безпечний спосіб, який не потребує додаткового використання шовного та фіксаційного матеріалу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.463.054.3 + Р457.443

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24001 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського