РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000568012<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Скрипко В. Д. 
Комплексне лікування хворих на гостру тонкокишкову непрохідність : автореф. дис. ... д-ра мед. наук : 14.01.03 / В. Д. Скрипко; Львів. нац. мед. ун-т ім. Данила Галицького. - Львів, 2015. - 39 c. - укp.

Виконано теоретичні узагальнення та запропоновано нове вирішення наукової проблеми - хірургічного лікування гострої тонкокишкової непрохідності (ГТКН). На клініко-морфологічній основі створено бальну шкалу визначення розмірів резекції кишки, запропоновано залежно від терміну гіпоксії видаляти у разі ГТКН від 40 до 65 см привідного відділу та 20 - 40 см відвідного. Застосовано клінічний, лабораторний, морфологічний і статистичний методи дослідження. В експерименті на 4-х свинях в'єтнамської породи встановлено морфофункціональні зміни у печінці та тонкій кишці в динаміці розвитку ГТКН. Вивчено та проаналізовано результати обстеження та хірургічного лікування 202-х хворих на ГТКН: І група - 100 хворих (комплексне лікування за загальноприйнятою схемою; II група - 102 хворих (лікування за запропонованим комплексним лікуванням із включенням антигіпоксантно-антиоксидантної терапії, препарату меглюміну натрію суцинат (реамберин). Показано , що клінічна ефективність запропонованого комплексного лікування виявляється регресом морфологічних змін печінки та тонкої кишки, покращенням показників крові, прискореним відновленням функціонального стану кишки та гепатоцитів, стабілізацією метаболічного гомеостазу, мікроелементів-металів і металоферментів, запобіганням прогресуванню ендогенної інтоксикації, що зменшило частоту післяопераційних ускладнень на 26,4 %, знизило летальність на 6,2 % і показник ліжкодня на 25,4 % (р < 0,05).


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.465.305.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА415553 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського