РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000567115<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Беспояско Е. О. 
Локалізація і мінеральний склад покладів багатих гематитових руд Інгулецького родовища Кривбасу / Е. О. Беспояско, В. Д. Євтєхов, Т. В. Беспояско // Мінерал. журн.. - 2014. - 36, № 4. - С. 122-127. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Інгулецьке родовище є сировинною базою Інгулецького гірничозбагачувального комбінату (ІнГЗК), який видобуває і переробляє бідні магнетитові руди. Протягом останніх років у кар'єрі ІнГЗК все частіше фіксуються виходи покладів багатих гематитових руд, не вилучених у процесі раніше виконаних гірничодобувних робіт (так званих втрачених). Сьогодні їх класифікують як розкривні породи та вивозять у відвали. Основними рудоутворювальними мінералами багатих гематитових руд є гематит (58,16 %) і кварц (38,56 %), вміст інших мінералів у складі руд є незначним. Мінеральний склад визначає хімічний склад багатих гематитових руд: середній вміст заліза (Feзаг) становить 53,85 мас. %. Кількість заліза, яке входить до складу магнетиту (Feмагн), незначна через інтенсивність гіпергенних змін руд, у середньому становить 0,16 мас. %. Незначним також є вміст заліза у складі силікатів і карбонатів - близько 0,43 мас. %. Результати досліджень свідчать про відносно низьку якість багатих гематитових руд. У зв'язку з цим можна рекомендувати, базуючись на мінералогічних даних, дослідити можливість збагачення їх з метою одержання кондиційної аглоруди або високоякісного гематитового концентрату. Залучення їх до переробки дозволить вирішити низку економічних, екологічних та соціальних питань, які сьогодні є дуже актуальними для гірничозбагачувальних підприємств України.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д451.21-42 + И41,3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14166 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського